Og hvad er det så lige der er så meget ståhej om? Vi har givet hele vores Performance Gel serie et totalt "facelift" Serien er simpelthen blevet noget af det lækreste vi kan tilbyde jer og vi er CRAZY stolte af den.
Kort fortalt
Vores nye Performance Gel serie er en nyudviklet kvalitetsserie af 1-fase geleer, med fokus på arbejdstid, økonomi, varmeudvikling og LED hærdning.
Gele serien er for dig der gerne vil spare tid, men samtidig ønsker et professionelt resultat.
Der er kommet 7 nye skønne nye performance geleer, som har en kæmpe masse fordele. så uanset om du er nybegynder, øvet eller professionel er der noget i den nye PERFORMANCE for lige netop dig!!
Fordelene er mange og OVERSKUELIGHED er en af dem. Her kan du se de 7 performance geleer og se en masse info om hver enkelt:
Men præcist hvilke fordele og hvorfor har vi valgt at bruge en masse tid og penge på denne nye serie?! Til at begynde med har vi lavet et fint skema til jer.
Tjek hvor lækker en konsistens denne nye PERFORMANCE gel Camuflage I har til en opbygning i denne VIDEO (bare klik på billedet)
Et lille lækkert eksempel på en fransk negl opbygget med performance NEW FORMULA camuflage II og Snow white. Det bliver ikke nemmere at bygge en fransk op, end det er med de 2 produkter.